top of page

"Een Bezoek aan Veere: Het KMK van Namen en ZKK Veere ervsterkten Internationale Banden"

Het weekend van 13 en 14 mei 2023 was een gedenkwaardige ervaring voor de afdeling Namur van het Koninklijk Marinekadetten Korps. Dit bezoek aan onze collega's, de Zeekadetkorps van Veere, in de pittoreske provincie Zeeland in Nederland, heeft niet alleen onze banden van samenwerking versterkt, maar ook een waardevolle gelegenheid geboden voor de teambuilding van onze staff.

We werden met warme en oprechte gastvrijheid ontvangen door commandant Ruud Willems en zijn team. De twee dagen die we in Veere doorbrachten, werden gekenmerkt door vruchtbare uitwisselingen en een gedeelde wil om een duurzame samenwerking op te bouwen.

Een van de bijzonderheden van dit weekend was de taalbarrière. Maar verre van een onoverkomelijk obstakel te zijn, diende het eerder als een katalysator voor de cohesie van onze groep. Iedereen deed een inspanning om te begrijpen en zich uit te drukken in de taal van de ander, waardoor een omgeving van wederzijds respect en leren werd gecreëerd.De organisatie van onze teambuilding tijdens dit weekend was een doorslaand succes. De gevarieerde activiteiten en ontspannende momenten stelden ons personeel in staat om dichter bij elkaar te komen en efficiënter samen te werken. Deze teambuilding ervaring heeft de cohesie binnen ons team versterkt en ons voorbereid om samen de toekomstige uitdagingen aan te gaan.

Het betoverende kader van Veere, met zijn kronkelende kanalen, historische gebouwen en weelderige natuurlijke omgeving, voegde een extra dimensie toe aan ons bezoek. We kijken ernaar uit om binnenkort terug te keren, deze keer met onze kadetten, om hen deze verrijkende ervaring te laten delen.

Samengevat, dit weekend in Veere was een waar succes. Het heeft de basis gelegd voor een solide samenwerking tussen onze twee afdelingen en heeft gediend als een springplank voor onze teambuilding. We willen commandant Willems en zijn team bedanken voor hun warme ontvangst en hun vrijgevigheid. We kijken ernaar uit om deze ervaring te herhalen en verder te bouwen aan de bruggen tussen onze twee afdelingen ten voordele van onze kadetten.


5 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

コメント


bottom of page